Näitlejad:

ratsek Jekaterina Ratšek

Läbinud näitleja, lavastaja ja pedagoogi Vladimir Laptevi meitriklassi (2006) ja teatrikusrused Moskvas (2008). 2006–st aastast töötab Tallinna Vene Noorsooteatris näitlejana. Osalenud filmis „Detsembrikuumus“ ja seriaalis „Saladused“.

dimitri Dmitri Gradski

Vabakutseline näitleja ja ärimees. Osalenud reklaamides, filmis „Ramona'' ja seriaalis  ''Kelgukoerad''. Mängib kitarri ja armastab laulda.  Töötanud: 2002-2004 Raadio 4 muusikauudiste diktorina saates „Energiakanal“; 1996-2000 Vene Kultuurikeskuse Teatris „Junost“; 2000 - 2010 kultuurikeskuse Lindakivi teatris "Brodjatsaja sobaka" lavastaja Adolf Käisi käe all (Jean Marsan „Publikule keelatud!“, Eduardo de Filippo „Silinder“ – Antonio,  Aleksandr Ostrovski „Metsik Raha“ – Savva Vasilkov, Aleksandr Vampilov „Pardijaht“ – Viktor Zilov). 2000-2002 Vene Draamateater KS Stuudio. Mihhail Lermontovi „Maskeraad“.

timur Timur Ilikajev

Lõpetanud Sankt-Peterburgi Teatriakadeemia ja Rimski-Korsakovi nimelise muusikakooli laulu erialal. Töötanud: teatrites „Buff“ (Sankt-Peterburg) ja „Tuuleveski“ (Jõhvi) ning Raadio 4-s (kirjanduslik saade „Prodolženie sledujet“); osalenud neljas filmis, millest kahes mängis peaosa. Käesoleval ajal osaleb mitmetes muusikalistes ja teatriprojektides, laulab muusikalises kolletiivis „Timur ja partisanid“ ja töötab Narodnoe Radios.

vitali Vitali Kuprin

Osalenud erinevates muusikalistes projektides. Mänginud filmides ja seriaalides.

sedov Konstantin Sedov

Hariduselt draama- ja filminäitleja. Lõpetanud 2006 Sankt-Peterburgis Ökoloogia, Poliitika ja Õiguse Instituudi. Töötanud ja osalenud: Sankt-Peterburgi Brjantsevi nim. Noorsooteater (2002-2007); Sankt-Peterburgi Fontankaäärne Noorsooteater (2006–2009); projekt „ON Teater“, Sankt-Peterburgi Lensoveti nimeline Akadeemiline Draamateater (2009). Osalenud erinevates show-programmides Sankt-Peterburgis. Alates 2009 elab alaliselt Tallinnas ja töötab näitleja ja pedagoogina Tallinna Vene Noorsooteatris. Eesti Näitlejate Liidu ja Eesti Teatriliidu liige.


Projekti liikmed:

allan Allan Kress (lavastaja)

Töötanud kunstilise juhina: Nõmme Kultuurikeskuses, ER Nukuteatris ja A. H. Tammsaare nimelises Teatris. Näitlemisõpetajana: Tallinna Rahumäe Põhikoolis, Laagri Koolis ja Saue Gümnaasiumis. Tegutsenud muuhulgas produtsent - lavastajana alates aastast 1994, näiteks: Tennessee Williams "Klaasist loomaaed" (1994) ja David Lee Coburn "Džinnimäng" (1996; mõlemad Eesti Draamateatris), Michel de Chelderode "Escorial" (1994, Dominiiklaste kloostri Hingepalve kabelis), Marius Lätte "Illimari unenägu" (1996, liikuv vabaõhulavastus Vääna  jahilossis ja metsas), Agatha Christie "Kutse mõrvale" (2009, Uuemõisa mõisahoones, Läänemaal) jt. Loonud Rahvusvahelise Teatrifestivali "Banaanikala". Näitlejana hetkel tegev: RO Estonia "Silva", Teater Varius "Ananassid šampanjas" ja MTÜ Kell Kümme "Iha jalakate all". Osalenud näitlejana ka mitmetes filmides ja seriaalides.
Loe lisaks web.zone.ee/allan-kress

vahur Vahur Alliksaar (lavastaja abi)

Elukutselt naharätsep. Peamiselt on teatriga seotud olnud läbi erialase töö. Antud projektis pigem lavastaja abi materjali mõtestamisel ja mugandamisel sihtauditooriumile.

lillian Lilian Haruoja (projekti koordinaator, kunstnik)

Projekti koordinaator ning kunstnikerühmituse Artring liikmena etenduse visuaalse külje kujundaja. Osalenud erinevates projektides seoses Fine 5 tantsutrupi, VAT teatriga, Eesti Muusikaakadeemia, Kanutiaia Noortemaja ja SuperNoova moekonkursiga. Lõpetanud EKA Avatud Akadeemia Kujunduskunsti eriala aastal 2010. Ühisnäitused grupeeringuga Artring: 2009 "Joon otsingutes" Eesti Kunstiakadeemia galeriis, 2009 "Äärest ääreni" Galerii kohvikus, 2010 "Iseloomejooned" CoffeeClubis. Hetkel tegev vabakutselise disainerina nii graafilise disaini kui sisekujunduse alal.

teele Teele Puusepp (kunstnik)

On kunstirühmituse Artring asutaja. Põhilisteks elatusallikateks on graafiline disain ja animatsioon ning erinevad sisekujundusprojektid alates vaateakendest lõpetades seinamaalingutega. On osalenud mitmetel ühisnäitustel ning esinenud ka paaril isiknäitusel. On alates põhikooli lõpetamisest õppinud 11 aastat erinevates kunstikoolides. Lõpetanud Tartu Kunstikooli dekoratsiooni eriala, õppinud Tartu Kõrgemas Kunstikoolis mööbli disaini, lõpetanud EKA Avatud Akadeemia kunstilise kujundaja eriala.

klea Piret-Klea Velleste (kunstnik)

Piret-Klea on nii mitmekülgne, nagu kujunduskunstnik olema peab: disaininud ajakirju ja teinud ürituskujundusi. Osalenud ka ühisnäitustel Artring grupiga.

ilja Ilja Kalinkin (kunstnik)

Olen sidunud end kujutava kunstiga. Alustasin kunagi joonistamisega. Paar viimast aastat katan lõuendeid värvidega, otsides õigeid värve ja vorme. Kunstirühmituse Artringi liikmena olen antud projektis kujundaja.

jana Jana Wolke (kostüümikunstnik)

Alates 1989 aastast Tammsaare Teatris näitleja ja kostüümikunstnik. Lisaks osalenud näitlejana teleseriaalides ning filmides.

ülle Ülle Toming (liikumisseadja, koreograaf)

Tallinna Ülikooli Kunstide Instituudi koreograafia osakonna tantsukunsti õppejõud, kultuuriajaloo MA. Osalenud mängufilmides (nt. Georgika, rež S. Keedus 1998), dok. filmides (nt Saime kokku Solenzaras, rež, V. Laiapea, 2010 ), lavastustes (nt. „Cabaret“, lavastaja G. Malvius, 2003), olnud varieteeartist 1973-1993 jne. 1983-st aastast tantsupedagoog (nt. 1989-1999 Tallinna Balletikool, karaktertants).

slava Slava Mogilevtsev (muusikaline kujundaja)

Sündinud Tapal. Elanud ka Narvas ja Suur-Novgorodis, millest viimases lõpetas muusikakooli. Muusik (saksofon, kitarr ja kontrabass), arranžeerija, helilooja. On mänginud erinevates orkestrites ja ansamblites džässi, poppi ja rocki. Andres Liivaku juhendamisel arranžeeris ja mängis sisse ka etenduses kõlavad meloodiad (v.a. „Tulijak“ ja „Vana harjutus“).

andres Andres Liivak (muusikaline kujundaja)

Tele- ja raadiotöötaja; tegutsenud erinevates harrastusteatrites alates 1985. aastast. Praegu töötab Kanal2-s.

gustav Gustav Kuulberg (valgustehnik)

Vabakutseline helireźissöör 2003 aastast ja valgusreźissöör 2007 aastast. Antud projektis tehniline nõustaja ning vastutaja.

andrew Andrew Bond (videorežissöör)

Andrew Bondi nime all esineb noormees, kes CV järgi on sündinud Nõukogude Liidus, kes armastab end tituleerida „kuulsaks režissööriks tulevikust” ja kelle praegune eesmärk pole ei rohkem ega vähem kui „revolutsioon eesti kinos.”

kristo Kristo Klausson (programmeerija)

Kristo Klausson on lavastaja Allan Kressi IT parem käsi. Samuti on ta Allani projektide veebiguru, kes hoolitseb projektiteatri veebilahenduste köögipoole eest.

alvar Alvar Tammik (veebidisainer)

Alvar on tarkvara- ja veebidisainer, kes on töödanud erinevates IT ettevõtetes Eestis, Rootsis ja Norras. Hoolitseb projektiteatri veebilahenduste visuaalse poole eest.

Banaanikala Projektiteater © 2011